Моторне мастило Total Quartz INEO First 0W-30 2 л
Відео 2 | Товар застарів 815 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 2; SAE: 0w-30; Відповідність стандартам: API SN Plus; ACEA C2; Допуски BMW / MINI: B71 2302/B71 2312; Допуски Jaguar, Land Rover: ST JLR.03.5007; Допуски Fiat, Alfa Romeo, Lancia: 9.55535-DS1/9.55535-GS1 |
Total Quartz INEO First 0W-30 2L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Total Quartz INEO First 0W-30
Ціни на Total Quartz INEO First 0W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO First 0W-30 1 л | від 419 грн. | 19 пропозицій | ||
Total Quartz INEO First 0W-30 4 л | від 1 908 грн. | 16 пропозицій | ||
Total Quartz INEO First 0W-30 5 л | від 1 881 грн. | 19 пропозицій | ||
Total Quartz INEO First 0W-30 208 л | від 91 138 грн. | 1 пропозиція |