Моторне мастило Total Quartz INEO MC3 5W-30 20 л
Відео 4 | Товар застарів 901 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C3-07; API SM/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31/229.51; Допуски Ford: WSS-M2C917-A |
Total Quartz INEO MC3 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Total Quartz INEO MC3 5W-30
Ціни на Total Quartz INEO MC3 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Total Quartz INEO MC3 5W-30 1 л | від 220 грн. | 31 пропозиція | ||
Total Quartz INEO MC3 5W-30 5 л | від 1 285 грн. | 37 пропозицій | ||
Total Quartz INEO MC3 5W-30 60 л | від 17 216 грн. | 2 пропозиції | ||
Total Quartz INEO MC3 5W-30 208 л | від 61 187 грн. | 1 пропозиція |