Літня шина Tourador X Comfort SUV 225/70 R16 107H
Виберіть розмір шин
Tourador X Comfort SUV 225/70 R16 107H 225/70 R16 107 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Comfort SUV 225/70 R16 107H
Усі ціни 16 →Шина Tourador X Comfort SUV 225/70 R16 107H XL | 2 700 грн. |
Tourador Comfort X SUV 225/70 R16 107H XL | 3 078 грн. |
Tourador X Comfort SUV (225/70R16 107H) | 2 764 грн. |
Летние шины Tourador X Comfort SUV 225/70 R16 107H XL 1002241416 | 2 844 грн. |
Tourador X Comfort SUV 225/70 R16 107H XL 134148 | 2 746 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Tourador X Comfort SUV 225/70 R16 107H
Ціни на Tourador X Comfort SUV 225/70 R16 107H |
---|---|---|---|---|
Tourador X Comfort SUV 225/70 R16 107H | від 2 700 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →