Літня шина Tourador X Comfort SUV 235/65 R17 108V
Виберіть розмір шин
Tourador X Comfort SUV 235/65 R17 108V 235/65 R17 108 H 235/65 R17 108 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Comfort SUV 235/65 R17 108V
Усі ціни 20 →Tourador Comfort X SUV 235/65 R17 108V XL | 4 067 грн. |
Tourador Comfort X SUV 235/65 R17 108V XL | 3 740 грн. |
Tourador X Comfort SUV 235/65 R17 108V XL | 3 973 грн. |
Tourador Comfort X SUV 235/65 R17 108V XL | 4 426 грн. |
Tourador X Comfort SUV (235/65R17 108V) | 3 946 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Tourador X Comfort SUV 235/65 R17 108V
Ціни на Tourador X Comfort SUV 235/65 R17 108V |
---|---|---|---|---|
Tourador X Comfort SUV 235/65 R17 108H | від 2 820 грн. | 17 пропозицій | ||
Tourador X Comfort SUV 235/65 R17 108V | від 3 740 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →