Літня шина Tourador X Speed TU1 215/45 R17 91Y
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Tourador X Speed TU1 215/45 R17 91Y 215/45 R17 91 W 215/45 R17 91 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tourador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tourador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tourador X Speed TU1 215/45 R17 91Y
Усі ціни 18 →Шина Tourador X Speed TU1 215/45 R17 91Y XL | 1 850 грн. |
Tourador X Speed TU1 215/45 R17 91Y XL | 1 855 грн. |
Tourador X Speed TU1 215/45 R17 91Y XL | 2 064 грн. |
Tourador X Speed TU1 (215/45R17 91Y) | 1 870 грн. |
Летние шины Tourador X Speed TU1 215/45 ZR17 91Y XL 1002426231 | 1 934 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Tourador X Speed TU1 215/45 R17 91Y
Ціни на Tourador X Speed TU1 215/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Tourador X Speed TU1 215/45 R17 91W | від 2 050 грн. | 4 пропозиції | ||
Tourador X Speed TU1 215/45 R17 91Y | від 1 838 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →