Всесезонна шина Toyo Extensa HP II 275/30 R20 97W
Відео 4Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Toyo Extensa HP II 275/30 R20 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Extensa HP II 275/30 R20 97W
Усі ціни 10 →Toyo Extensa HP2 275/30 R20 97W XL | 4 650 грн. |
Toyo Extensa HP2 275/30 R20 97W XL | 4 660 грн. |
Toyo Extensa HP II (275/30R20 97W) | 4 612 грн. |
TOYO Extensa HP2 275/30R20 97W | 4 756 грн. |
Toyo Extensa HP2 275/30 R20 97W | 4 777 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо