Зимова шина Toyo Observe S944 195/65 R15 91H
Відео 6Фото 3 |
Toyo Observe S944 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 95 T |
|
Спрямована фрикційна автогума для легкових машин, експлуатованих в умовах м'якого зимового клімату без лютих морозів і високої Снігової шапки на дорогах. Модель характеризується стабільністю зчіпних властивостей на засніжених і мокрих дорожніх покриттях під колесами транспортного засобу. V-подібна форма протекторного малюнка Toyo Observe S944 195/65 R15 91H забезпечує необхідний баланс між тягово-гальмівними якостями і аквадренажними властивостями.
Блоки протектора автогуми поцятковані великою кількістю ламелей під різними кутами до площини контакту. Їх гранями шина ефективно вгризається в слизьке дорожнє полотно. Точність реакцій на кермові команди підвищує модульна розстановка функціональних елементів протекторного малюнка. Гумова суміш автошини на основі натурального каучуку і силіки отримала назву Nano Balance. Вона залишається еластичною при опусканні ртутного стовпчика термометра до глибоких негативних температур зовнішнього повітря. Як наслідок, їздові властивості покришки залишаються стабільними в будь-яку зимову негоду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Купити Toyo Observe S944 195/65 R15 91H
Усі ціни 45 →Шина Toyo Observe S944 195/65 R15 91H | 2 352 грн. |
Toyo Observe S944 195/65 R15 91H | 2 370 грн. |
Toyo OBSERVE S944 195/65 R15 91H (9025782495) | 4 000 грн. |
Toyo Observe S944 195/65 R15 91Н | 3 187 грн. |
Шини TOYO OBSERVE S944 195/65R15 91H | 3 019 грн. |
Модификації Toyo Observe S944 195/65 R15 91H
Ціни на Toyo Observe S944 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Toyo Observe S944 195/65 R15 91H | від 2 352 грн. | 45 пропозицій | ||
Toyo Observe S944 195/65 R15 95T | від 2 602 грн. | 27 пропозицій |