Літня шина Toyo Proxes CF2 215/60 R16 99V
Відео 15Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes CF2 215/60 R16 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes CF2 215/60 R16 99V
Усі ціни 12 →Шина Toyo Proxes CF2 215/60 R16 99V XL | 4 980 грн. |
Toyo Proxes CF2 215/60 R16 99V XL | 4 790 грн. |
Toyo Proxes CF2 215/60 R16 99V XL | 5 085 грн. |
TOYO Proxes CF2 215/60R16 99V | 5 292 грн. |
Toyo Proxes CF2 215/60 R16 99V | 4 984 грн. |
ще 7 пропозицій
6 5 14 52 |
Як може бути мало галаслива? Після 80км/год гул у машині стояла неймовірна - Honda crv 2013 р.в. 225/60/18 Ні Гуді Anatoly Dolnik: користуюся Toyo Proxes CF2 215/50 R17 95V більше року |
пробіг 30 із хвостиком. на більше не розраховуйте. стирається за будь-яких умов експлуатації. боковина дуже ніжна. юзяє. у поворот максимум 60 км/год. на більше не розраховуйте. швидкість по прямій тримає. не гуде. намагався розігнати до 200 . а так? гойдалки.реально. мокрою травою взагалі не їде. поза асфальтом не її. загалом її плюс це те, що вона дуже швидко зношується. і на ній реально їзда з побоюванням м'яка і не дуже галаслива стирається на очах Андрей: |
Не купувати шукати альтернативу нехай вона буде і дорожче! Не рекомендую купувати гума дуже важка і має дуже великий героскопічний момент керованість машини впала на 75% в поворотах пливе за щіт м'якого бокового корда, розгін автомобіля різко знизився гальмівний шлях збільшився при великих швидкостях різкі маневри взагалі не раджу дуже легко втратити управління. Багато вантажів взагалі зекономивши на цій гумі не факт, що зекономите на витраті палива на гальмівних колодках і підвісці тому що вона дуже важка і навантаження на кермові і кульові механізми збільшується.
Проїхав на ній 100 км і протестував у всіх діапазонах окрім дощу висновок гума не рекомендує себе як безпечна їздити на ній не буду змінювати так як безпека управління мене цікавить більше! Дуже важка
Дуже м'який боковий корд Керованість жахлива щойно купив(ла) Toyo Proxes CF2 205/60 R16 92V рекомендую не купувати |
Показано 3 з 80 відгуків
ще 10 відгуків
Виктор
26 травня 2020, 19:52
Стоит ли их ставить на ваз 21099? #
многие советуют, другие отговаривают, подойдут они или вообще стоит ставить на ваз 21099 Toyo Proxes CF2 185/60 R13
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Toyo Proxes CF2 215/60 R16 99V
Ціни на Toyo Proxes CF2 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Toyo Proxes CF2 215/60 R16 95H | від 4 787 грн. | 5 пропозицій | ||
Toyo Proxes CF2 215/60 R16 99H | від 6 224 грн. | 2 пропозиції | ||
Toyo Proxes CF2 215/60 R16 99V | від 4 790 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →