Літня шина Toyo Proxes Comfort 195/60 R15 88V
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes Comfort 195/60 R15 88V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes Comfort 195/60 R15 88V
Усі ціни 9 →Шина Toyo Proxes Comfort 195/60 R15 88V | 3 425 грн. |
Летние шины Toyo Proxes Comfort 195/60 R15 88V 1002157407 | 3 364 грн. |
Toyo Proxes Comfort 195/60 R15 88V 118505 | 3 743 грн. |
Toyo Proxes Comfort 195/60 R15 88V | 3 795 грн. |
Toyo PROXES COMFORT 195/60 R15 88V | 3 601 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →