Літня шина Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V
Відео 6Фото 3 |
Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V |
|
Комфортабельні літні шини для легковиків, що прийшли на зміну популярній моделі Toyo Proxes CF2 у 2021 році. У гумі застосовується протекторний малюнок асиметричного дизайну із трьома поздовжніми ребрами жорсткості. Між собою ребра розділені об'ємними дренажними каналами, які служать для миттєвої очистки контактної плями від надлишку водних мас - тим самим запобігає ризику потрапити в аквапланування при пересуванні в дощову погоду.
Конструктивне ноу-хау Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V представлене технологією Dynamic Taper. Її сенс криється в особливому розташуванні прорізів у плечових зонах, які спрямовані не просто навскіс, а по діагоналі вліво і вправо. Таким чином, значно знижується ступінь деформування шини на високих швидкостях і при проходженні поворотів. Шина відмінно тримається за сухе та мокре дорожнє полотно, може похвалитися гарною зносостійкістю та низьким опором коченню, завдяки чому забезпечується економія витрати палива автомобілем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Купити Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V
Усі ціни 43 →Шина Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V | 2 540 грн. |
Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V | 2 662 грн. |
Toyo PROXES COMFORT 195/65 R15 91V (9030844321) | 3 750 грн. |
Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V | 2 608 грн. |
Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V | 2 964 грн. |
Модификації Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V
Ціни на Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91H | від 3 060 грн. | 17 пропозицій | ||
Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91T | від 2 930 грн. | 5 пропозицій | ||
Toyo Proxes Comfort 195/65 R15 91V | від 2 540 грн. | 44 пропозиції |