Літня шина Toyo Proxes Sport 265/50 R19 110Y
Відео 26Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes Sport 265/50 R19 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes Sport 265/50 R19 110Y
Усі ціни 40 →Шина Toyo Proxes Sport 265/50 R19 110Y XL | 6 679 грн. |
Toyo Proxes Sport SUV 265/50 R19 110Y XL | 7 021 грн. |
Toyo Proxes Sport SUV 265/50 R19 110Y XL | 8 080 грн. |
Toyo Proxes Sport SUV 265/50 R19 110Y XL | 8 287 грн. |
Toyo Proxes Sport (265/50R19 110Y) | 6 777 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →