Моторне мастило Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5 л (08880-80845)
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5L |
|
Оригінальна моторна олія Toyota, рекомендована для всіх типів бензинових та дизельних двигунів внутрішнього згоряння. Продукт допускається використовувати як мастильний матеріал в двигунах з турбонаддувом і системами каталізаторів (CAT). Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5L - енергозберігаюча олія з розрахунком на економію палива та збільшені міжсервісні інтервали заміни. Продукт виготовляється із суміші синтетичних базових олій та збалансованої композиції присадок, які забезпечує чистоту внутрішніх деталей двигуна, запобігають утворенню шламових відкладень, захищають елементи мотора від зносу.
Низька в'язкість олії 5w-30 гарантує збереження належної плинності та забезпечує впевнений запуск силового агрегату за низьких негативних температур. Мастильний матеріал відповідає всім суворим вимогам, які пред'являються до мастил для легкових автомобілів Toyota. Як правило, моторне масло випускається в літровій пластиковій банці або каністрі сірого кольору 5-літрового об'єму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyota 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyota.
Купити Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5 л
Усі ціни 36 →Масло моторне Toyota Fuel Economy 5W-30 5л доставка укрпоштою 0 грн | 1 215 грн. |
Toyota Fuel Economy 5W-30 (5л) | 1 468 грн. |
Моторное масло TOYOTA ENGINE OIL Fuel Economy 5W-30 (5л.) 0888080845 | 1 369 грн. |
Олива моторна синтетична TOYOTA ENGINE OIL SL 5W-30, 5л (0888080845) 08880 | 1 301 грн. |
Моторне мастило TOYOTA Fuel Economy 5W-30 (5л) | 1 505 грн. |
Фото подделок
http://s018.radikal.ru/i502/1503/43/f139
http://s011.radikal.ru/i317/1503/39/
http://s018.radikal.ru/i525/1503
Модификації Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30
Ціни на Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 1 л | від 287 грн. | 21 пропозиція | ||
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5 л | від 1 215 грн. | 36 пропозицій | ||
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 208 л | від 63 530 грн. | 1 пропозиція |