MESH система TP-LINK Deco E4 (1-pack)
Відео 12Фото 7 |
TP-LINK Deco E4 (1-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 100 Мбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 2 антен(и), незнімні
Система Mesh складається з одного блока, мережа може бути розширена додаванням таких же блоків.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Deco E4 (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Deco E4 (1-pack)
Усі ціни 67 →TP-LINK Deco E4 AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System (1-pack) DECO E4 (1-PA | 1 699 грн. |
TP-LINK DECO E4 (1-PACK) | 1 806 грн. |
Бездротова система Wi-Fi TP-LINK DECO E4 (DECO-E4-1-PACK) | 1 699 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link Deco E4 1 pcs AC1200 | 1 700 грн. |
TP-LINK DECO E4 (1-PACK) | 1 797 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації TP-LINK Deco E4 (1-pack)
Ціни на TP-LINK Deco E4 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco E4 (1-pack) | від 1 647 грн. | 67 пропозицій | ||
TP-LINK Deco E4 (2-pack) | від 2 887 грн. | 64 пропозиції | ||
TP-LINK Deco E4 (3-pack) | від 4 039 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →