CD-програвач T+A MP 3100 HV
Відео 1Фото 5 |
T+A MP 3100 HV
Відтвор.:CD-Audio, SACD
Формати:WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV, AIFF, ALAC
Дискретизація ЦАП:384 кГц
Розрядність ЦАП:32 біт
Діапазон частот:2 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:100 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.001 %
Входи:S/P-DIF, оптичний
Виходи:XLR
Всі характеристики
Купити T+A MP 3100 HV
Усі ціни 6 →Програвач T+A MP 3100 HV biały | 895 440 грн. |
T+A MP 3100 HV biały | 895 440 грн. |
Програвач T+A MP 3100 HV (czarny) | 895 440 грн. |
Програвач T+A MP 3100 HV (srebrny) | 895 440 грн. |
T+A MP 3100 HV (czarny) | 895 440 грн. |
T+A MP 3100 HV (srebrny) | 895 440 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості cd-програвача T+A MP 3100 HV:
- Роз'єми RJ45 для узгодження пристроїв — H-Link
РекомендуємоПорівняти в таблиці →