Вантажна шина Tracmax GRT928 12 R20 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Tracmax GRT928 12 R20 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tracmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tracmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tracmax GRT928 12 R20 156K
Усі ціни 16 →Tracmax GRT928 (ведущая) 12.00 R20 156/153K PR20 | 9 812 грн. |
Tracmax GRT928 (ведущая) 12 R20 156K | 10 496 грн. |
Tracmax GRT928 (привод-карьер) 12.00 R20 156/153K 20PR | 10 000 грн. |
TRACMAX GRT928 12/80 R20 156/153K | 10 300 грн. |
Вантажна шина TRACMAX GRT928 (ведуча) 12.00R20 156/153K 20PR | 9 601 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Tracmax GRT928 12 R20 156K
Ціни на Tracmax GRT928 12 R20 156K |
---|---|---|---|---|
Tracmax GRT928 8.25 R20 139K | від 7 491 грн. | 7 пропозицій | ||
Tracmax GRT928 10 R20 149L | від 7 913 грн. | 14 пропозицій | ||
Tracmax GRT928 11 R20 152L | від 9 495 грн. | 12 пропозицій | ||
Tracmax GRT928 12 R20 156K | від 9 601 грн. | 16 пропозицій |