Каструля Tramontina Solar Silicone 62124/243
Фото 5 |
Tramontina Solar Silicone 62124/243 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Solar Silicone 62124/243
Усі ціни 26 →Каструля Tramontina Solar silicone, зі скляною кришкою, 24 см, 6 л (62124/ | 4 090 грн. |
TRAMONTINA SOLAR SILICONE (62124/243) | 4 073 грн. |
TRAMONTINA SOLAR SILICONE (62124/243) | 4 053 грн. |
Каструля Tramontina Solar silicone нержавіюча сталь 6,0л (діам 24см) (6212 | 4 758 грн. |
Кастрюля Tramontina Solar silicone нержавеющая сталь 6,0л (диам 24см) (621 | 4 758 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Tramontina Solar Silicone 62124/243
Ціни на Tramontina Solar Silicone 62124/243 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Solar Silicone 62124/163 | від 1 999 грн. | 25 пропозицій | ||
Tramontina Solar Silicone 62123/203 | від 2 733 грн. | 24 пропозиції | ||
Tramontina Solar Silicone 62124/203 | від 2 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Tramontina Solar Silicone 62125/203 | від 2 799 грн. | 28 пропозицій | ||
Tramontina Solar Silicone 62124/243 | від 3 810 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →