Каструля Tramontina Solar Silicone 62125/203
Фото 5 |
Tramontina Solar Silicone 62125/203 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Solar Silicone 62125/203
Усі ціни 29 →Каструля Tramontina Solar silicone, зі скляною кришкою, 20 см, 4,5 л (6212 | 3 125 грн. |
TRAMONTINA SOLAR SILICONE (62125/203) | 3 370 грн. |
Кастрюля Tramontina Solar silicone нержавеющая сталь 4,5л (диам 20см) высо | 3 938 грн. |
Каструля Tramontina Solar silicone нержавіюча сталь 4,5л (діам 20см) висок | 3 938 грн. |
TRAMONTINA SOLAR SILICONE (62125/203) | 3 353 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Tramontina Solar Silicone 62125/203
Ціни на Tramontina Solar Silicone 62125/203 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Solar Silicone 62124/163 | від 1 999 грн. | 25 пропозицій | ||
Tramontina Solar Silicone 62123/203 | від 2 733 грн. | 24 пропозиції | ||
Tramontina Solar Silicone 62124/203 | від 2 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Tramontina Solar Silicone 62125/203 | від 2 799 грн. | 30 пропозицій | ||
Tramontina Solar Silicone 62124/243 | від 3 810 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →