USB-флешка Transcend JetFlash 700 128 ГБ (TS128GJF700)
Відео 4Фото 12 |
Transcend JetFlash 700 128Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 700 128 ГБ
Усі ціни 44 →Накопичувач USB 3.1 TRANSCEND JetFlash 700 128GB (TS128GJF700) | 430 грн. |
Накопичувач USB 3.1 TRANSCEND JetFlash 700 128GB (TS128GJF700) | 430 грн. |
Transcend 128GB JetFlash 700 USB 3.0 (TS128GJF700) | 489 грн. |
Флешка USB 3.0 Transcend JetFlash 700 128GB (TS128GJF700) TS128GJF700 | 430 грн. |
USB флеш накопитель Transcend 128GB JetFlash 700 USB 3.0 (TS128GJF700) TS1 | 430 грн. |
ще 20 пропозицій
9 3 18 20 |
Єдине що дістає-на половині я вже змушений маркером написати ємність а то затерлися написи. Працює стабільно і при копіюванні і при зчитуванні. Дуже міцний хоч і пластиковий корпус. Гріється не сильно. Плюс швидкість нормальна. Заявлена швидкість-я так її і не побачив. Пробував і в fat і в ntfs але все одно нижче заявленої. Ковпачок легко можна втратити. Та й пластиковий корпус швидко стає потертим при носінні в кишені. користуюся Transcend JetFlash 700 128Gb місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Фактична ємність трохи більше 28гб.
Швидкість сягала 100мб/с. Але при передачі 18гб фото швидкість була 16мб/с (USB 3.0). Якщо вставити поряд 2 флешки у задню панель, витягти одну складно. Швидкість, мінімалістичний дизайн, невеликий розмір, вартість, дуже маленький отвір під брелок.
Гарантія Відсутність різноманітності кольорів пластику, датчика передачі даних та брелока якогось рандомного кольору в комплекті. користуюся Transcend JetFlash 700 32Gb менше місяця |
Шукав для себе недорогу, але надійну флешку, щоб попрацювала хоча б кілька років. Користуюся вже кілька місяців — поки що жодних косяків та зауважень до її роботи в мене не виникало. Сама флешка приємна на дотик, пластик гладкий, "лицьова" сторона з глянсовою поверхнею, а тильна - матова. Кришечка щільно закривається, не бовтається, не випадає, не губиться в сумці, де вона може лежати разом із ключами тощо. Швидкість передачі даних на висоті, глюків у її роботі не виникало, всі комп'ютери до яких підключали знаходять її без проблем і за кілька секунд. Покупкою залишився задоволений Співвідношення ціна/якість, швидкість передачі даних Поки що не помітив Владислав М: користуюся Transcend JetFlash 700 16Gb кілька місяців |
Показано 3 з 52 відгуків
ще 10 відгуків
19 квітня 2016, 21:41
Есть светодиод в версии на 128ГБ или нет? #
В описании написано "Индикатор чтения/записи". У меня никакого светодиода нет, ничего не горит и не мигает. Подскажите, может светодиода все таки нет? Или это мне бракованая флешка попалась?
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 700
Ціни на Transcend JetFlash 700 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 700 16 ГБ | від 199 грн. | 38 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 32 ГБ | від 249 грн. | 36 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 700 64 ГБ | від 262 грн. | 43 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 128 ГБ | від 403 грн. | 44 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 700 256 ГБ | від 737 грн. | 21 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 700 512 ГБ | від 1 623 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →