USB-флешка Transcend JetFlash 790 32 ГБ
Відео 6Фото 4 |
Transcend JetFlash 790 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 790 32 ГБ
Усі ціни 51 →TRANSCEND JetFlash 790 32GB | 259 грн. |
TRANSCEND JetFlash 790 32GB | 259 грн. |
Флешка USB 3.0 Transcend JetFlash 790 32GB (TS32GJF790K) TS32GJF790K | 259 грн. |
USB флеш накопитель Transcend 32GB JetFlash 790 USB 3.0 (TS32GJF790K) TS32 | 305 грн. |
Transcend 32 GB JetFlash 790 TS32GJF790W | 359 грн. |
ще 20 пропозицій
1 2 11 19 |
Висувний механізм – це жах. Не беріть цю модель Звичайна флешка Дуже поганий механізм з'єднання, якщо вставити на всю глибину роз'єму до упору флешка не читається. Мій телевізор LG
42LB620V її не бачить, максимум 32 гб. |
Року 2 використовую JetFlash 790 на 64 Гб, особливих недоліків не виявив. Швидкість передачі цілком прийнятна, особливо якщо відформатувати в NTFS. За конструкцією: трохи розчарував люфт висувного механізму. Згодом виникла потреба у флешці з більшим об'ємом 128 або 256 Гб. Після вивчення ринку вирішив купити таку модель на 128 Гб, оскільки співвідношення ціна-якість було оптимальним. Після приєднання до компа обох флешок цієї моделі на 64 і 128 Гб виявив, що у версії 128 Гб світловий індикатор відсутній. Можливо, це не критично, але при розміщенні характеристик на сайтах потрібно описувати таку особливість. "У моделі TS128GJF790K світловий індикатор ВІДСУТНІЙ" Співвідношення ціна якість. Прийнятна швидкість передачі. Відсутність світлового індикатора моделі на 128Гб. Невеликий люфт висувного механізму. Ярослав: користуюся Transcend JetFlash 790 128Gb більше року |
Провів різні тести та результат непоганий за такі гроші. Реальний обсяг 112 ГБ, швидкість 72-100 Мб/с. Флешка також працює в інтерфейсі USB 2.0 на швидкості 35Мб/с всім раджу зворотна сумісність інтерфейсів та ціна складний корпус при неакуратному використанні можна зламати |
Показано 3 з 36 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 790
Ціни на Transcend JetFlash 790 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 790 16 ГБ | від 251 грн. | 27 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 790 32 ГБ | від 246 грн. | 51 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 790 64 ГБ | від 245 грн. | 51 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 790 128 ГБ | від 411 грн. | 74 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 790 256 ГБ | від 732 грн. | 44 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 790 512 ГБ | від 1 413 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →