Жорсткий диск Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K 2 ТБ
Відео 3 |
Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K 2 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Поле 10 хвилин бездіяльності йде в режим енергозбереження. ПЗ допомогою Transcend Elite можна шифрувати дані за допомогою 256-бітного алгоритму AES.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K 2 ТБ
Усі ціни 7 →TRANSCEND TS2TSJ25A3K | 3 329 грн. |
TRANSCEND TS2TSJ25A3K | 3 329 грн. |
Transcend 2TB TS2TSJ25A3K Storejet 2.5" USB 3.0 Black | 3 552 грн. |
Transcend StoreJet 25A3 TS2TSJ25A3K | 3 490 грн. |
TRANSCEND 2.5/quot; USB 3.1 StoreJet 25A3 2TB Black TS2TSJ25A3K | 3 499 грн. |
Жорсткий диск зовнішній Transcend USB 3.0 2 TB 25A3 TS2TSJ25A3K | 3 799 грн. |
Transcend 2TB TS2TSJ25A3K Storejet 2.5" USB 3.0 Black | 3 584 грн. |
Відеоогляди
anonim
29 вересня 2016, 17:49
Медленно закачивает инфу #
После форматирования очень медленно заходит информация. Что делать?
19 липня 2013, 14:47
Сигналы #
При подключении к компютеру диск издает тихий ритмический писк, что с ним?
Aslan
17 липня 2013, 19:46
Обьем памяти #
Добрый день. На моем жестком диске на 1 тб, комп показывает щас общий обьем 499гб не пойму почему. Хотя поначалу показывал девятьсот с хвостиком. В чем причина?
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Модификації Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K
Ціни на Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS1TSJ25A3K 1 ТБ | від 2 859 грн. | 4 пропозиції | ||
Transcend StoreJet 25A3 2.5" TS2TSJ25A3K 2 ТБ | від 3 329 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →