Рюкзак Travel Extreme Bizon 100 100 л
Відео 1Фото 2 |
Travel Extreme Bizon 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travel Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travel Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travel Extreme Bizon 100 100 л
Усі ціни 14 →Рюкзак Travel Extreme BIZON 100 Black+Blue (TE03105) TE03105 | 4 200 грн. |
Туристичний рюкзак експедиційний Travel Extreme BIZON 100L blue | 3 976 грн. |
Рюкзак Travel Extreme BIZON 100 Blue (TE03101) TE03101 | 4 200 грн. |
Рюкзак Travel Extreme BIZON 100 Green (TE03102) TE03102 | 4 200 грн. |
Туристичний рюкзак експедиційний Travel Extreme BIZON 100L black + blue | 3 976 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →