Рюкзак Travel Extreme Denali 55 55 л
Фото 5 |
Travel Extreme Denali 55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travel Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travel Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travel Extreme Denali 55 55 л
Усі ціни 14 →Рюкзак Travel Extreme DENALI 55 Black+Blue (TE03555) TE03555 | 3 920 грн. |
Туристичний рюкзак для багатоденних походів Travel Extreme DENALI 55L blac | 3 760 грн. |
Рюкзак Travel Extreme DENALI 55 Black+Red (TE03557) TE03557 | 3 920 грн. |
Рюкзак Travel Extreme DENALI 55 Blue (TE03551) TE03551 | 3 920 грн. |
Рюкзак Travel Extreme DENALI 55 Green (TE03552) TE03552 | 3 920 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Travel Extreme Denali 55
Ціни на Travel Extreme Denali 55 |
---|---|---|---|---|
Travel Extreme Denali 55 55 л | від 3 760 грн. | 20 пропозицій | ||
Travel Extreme Denali 70 70 л | від 3 805 грн. | 17 пропозицій | ||
Travel Extreme Denali 85 85 л | від 3 971 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →