Змішувач Tres Base-tres plus 21632003
Tres Base-tres plus 21632003 |
|
Ручний душ із захистом від вапняного нальоту, з тримачем, що регулюється. Система проти опіків дозволяє обмежити бажану максимальну температуру води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Base-tres plus 21632003
Усі ціни 9 →Змішувач одноважільний настінного монтажу TRES Base Plus хром латунь 21632 | 2 956 грн. |
Змішувач одноважільний для умивальника Tres Base Plus хром 21632003 | 2 960 грн. |
Змішувач для раковини Tres Base Plus 21632003 | 2 953 грн. |
Змішувач для раковини Tres Base Plus 21632003 | 2 957 грн. |
Настінний змішувач для умивальника TRES Base Plus хром (21632003) | 2 960 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →