Змішувач Tres Flat-tres 20417701
Tres Flat-tres 20417701 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Flat-tres 20417701
Усі ціни 11 →Змішувач внутрішнього монтажу для душу на 1 канал TRES Flat хром латунь 95 | 3 030 грн. |
Змішувач внутрішнього монтажу для душу на 1 канал TRES Flat хром латунь 95 | 3 928 грн. |
Змішувач одноважільний Tres Flat для душу 20417701 | 3 045 грн. |
Змішувач для душа Tres Flat-Tres 1 споживач вбудовується, хром (20417701) | 3 813 грн. |
Змішувач для душа Tres Flat СМ 20417701 | 3 928 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →