Змішувач Tres Loft-colors 20017001
Фото 2 |
Tres Loft-colors 20017001 |
|
В комплект входить ручний душ з противапняним покриттям і регульованим держателем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Loft-colors 20017001
Усі ціни 25 →Змішувач для ванни з душем Tres Loft 20017001 | 11 430 грн. |
Змішувач Tres Loft (20017001) 20017001 | 5 450 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом TRES Loft хром латун | 11 532 грн. |
Змішувач Tres Loft для ванни з д/гарнітуром 20017001 | 9 262 грн. |
Змішувач для ванни Tres Loft-Tres з ручним душем, хром (20017001) | 10 570 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →