Змішувач Tres Max-tres 06210301
Tres Max-tres 06210301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Max-tres 06210301
Усі ціни 7 →Max Tres 06210301 | 5 256 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний TRES Max хром латунь 06210301 | 4 714 грн. |
Змішувач для умивальника Tres Max 166 мм хром 06210301 | 4 451 грн. |
Смеситель для умывальника Tres Max 06210301 | 4 311 грн. |
Змішувач для раковини Tres Max-tres (06210301) 06210301 | 3 686 грн. |
Змішувач для умивальника Tres Max-Tres, хром (06210301) | 4 464 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний TRES Max хром латунь 06210301 | 4 742 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 06210301 — без донного клапана
- арт. 06210301D — з донним клапаном
РекомендуємоПорівняти в таблиці →