Змішувач Tres Top-tres 162456
Фото 3 |
Tres Top-tres 162456 |
|
Змішувач без фільтра в комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tres Top-tres 162456
Усі ціни 9 →Змішувач для кухні Tres KITCHEN під фільтр хром 162456 | 10 031 грн. |
Змішувач для кухні Tres KITCHEN під фільтр (колір - хром) 162456 162456 | 7 900 грн. |
Змішувач на кухню одноважільний із краном для фільтрованої води TRES TOP х | 11 984 грн. |
Змішувач для кухні Tres Top (162456) 162456 | 12 012 грн. |
Змішувач для кухні Tres Top-Tres з висновком для фільтра, хром (162456) | 11 606 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →