Сабвуфер Triangle THETIS 280
Фото 6 |
Triangle THETIS 280
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:150 Вт
Частотний діапазон:35 – 120 Гц
Всі характеристики
Характеристики THETIS 280
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle THETIS 280
Усі ціни 11 →Сабвуфер Triangle Thetis 280 Subwoofer Black 43738352 | 32 000 грн. |
Домашній кінотеатр Triangle Thetis 280 czarny | 42 066 грн. |
Triangle Thetis 280 czarny | 41 040 грн. |
Triangle Thetis 280 czarny | 42 066 грн. |
Сабвуфер Triangle Thetis 280 Black High Gloss | 31 200 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →