Всесезонна шина Triangle TR258 245/70 R16 111S
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Triangle TR258 245/70 R16 111S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR258 245/70 R16 111S
Усі ціни 6 →Triangle TR258 245/70 R16 111S XL | 3 451 грн. |
Triangle TR258 245/70 R16 111S XL | 3 390 грн. |
Triangle TR258 245/70 R16 111S | 3 884 грн. |
Triangle TR258 (245/70R16 111S) | 3 482 грн. |
Triangle TR 258 245/70 R16 111S 46553 | 3 544 грн. |
Triangle TR258 245/70 R16 111S XL | 3 483 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →