Літня шина Triangle TR259 235/50 R18 97V
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Triangle TR259 235/50 R18 97V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR259 235/50 R18 97V
Усі ціни 46 →Шина Triangle TR259 235/50 R18 97V | 2 762 грн. |
Triangle THW11 (TR259) 235/50 R18 97V | 3 123 грн. |
Triangle TR259 235/50 R18 97V | 3 055 грн. |
Triangle AdvanteX SUV TR259 (235/50R18 97V) | 2 738 грн. |
Летние шины Triangle AdvanteX SUV TR259 235/50 R18 97V 1001446895 | 2 867 грн. |
ще 20 пропозицій
Довго не наважувався зупинитися на китайських шинах-но ризикнув. Купив 245/60/18 модель TR259. Спочатку сподобався зовнішній вигляд. Дуже схожа на якісний каучук, не поступається брендам. тихий. Подивимося, як поводитиметься на мокрій дорозі. Браво-Китай! За таку ціну-просто КУЛЯ! Ціна,балансування,не шумна,м'яка. Поки що не побачив. користуюся Triangle TR259 245/60 R18 105H менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →