Вантажна шина Triangle TR656 275/70 R22.5 148L
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR656 275/70 R22.5 148L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR656 275/70 R22.5 148L
Усі ціни 16 →Triangle TR656 (рульова вісь) 275/70 R22.5 148/145L | 10 099 грн. |
Triangle TR656 (рулевая) (275/70R22.5 148L) | 9 066 грн. |
Triangle TR656 (рулевая) 275/70 R22.5 148/145L 16PR | 8 965 грн. |
TRIANGLE TR656 275/70 R22.5 148/145L | 8 808 грн. |
TRIANGLE TR656 (рульова) 275/70R22.5 148/145L | 8 201 грн. |
ще 11 пропозицій