Вантажна шина Triangle TR668 11 R22.5 146M
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR668 11 R22.5 146M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR668 11 R22.5 146M
Triangle TR668 (універсальна) 11.00 R22.5 146/143M | 14 058 грн. |
Грузовые шины Triangle TR668 (универсальная) 11 R22.5 146/143M 16PR 100067 | 10 373 грн. |
Triangle TR668 (универсальная) 11.00 R22.5 146/143M | 14 060 грн. |
Triangle TR668 (універсальна) 11.00 R22.5 146/143M | 14 044 грн. |
Вантажні шини Triangle TR668 (універсальна) 11 R22.5 146/143M 16PR | 10 996 грн. |