Вантажна шина Triangle TR685 215/75 R17.5 126M
Відео 2Фото 6 | Товар застарів 4 778 грн. Тип: рульова; Ширина (мм): 215; Профіль (%): 75; Діаметр ("): 17.5; Індекс навантаження: 126; |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR685 215/75 R17.5 126M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Triangle TR685 215/75 R17.5 126M
Ціни на Triangle TR685 215/75 R17.5 126M |
---|---|---|---|---|
Triangle TR685 215/75 R17.5 135L | від 4 550 грн. | 18 пропозицій | ||
Triangle TR685 215/75 R17.5 136L | від 4 513 грн. | 7 пропозицій | ||
Triangle TR685 225/75 R17.5 131L | від 4 748 грн. | 19 пропозицій |