Вантажна шина Triangle TR685 245/70 R17.5 136M
Відео 2Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR685 245/70 R17.5 136M 245/70 R17.5 " 136 M 245/70 R17.5 " 143 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR685 245/70 R17.5 136M
Усі ціни 16 →Triangle TR685 (рульова вісь) 245/70 R17.5 136/134M | 6 500 грн. |
Triangle TR685 (рулевая) 245/70 R17.5 136/134M PR16 | 6 429 грн. |
Triangle TR685 (рулевая) (245/70R17.5 136M) | 6 729 грн. |
Triangle TR685 (руль/прицеп) 245/70 R17.5 136/134M 16PR | 5 890 грн. |
TRIANGLE TR685 245/70 R17.5 136/134M | 7 244 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle TR685 245/70 R17.5 136M
Ціни на Triangle TR685 245/70 R17.5 136M |
---|---|---|---|---|
Triangle TR685 245/70 R17.5 136M | від 5 592 грн. | 16 пропозицій | ||
Triangle TR685 245/70 R17.5 143J | від 5 388 грн. | 20 пропозицій |