Вантажна шина Triangle TR685 245/70 R17.5 143J
Відео 2Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR685 245/70 R17.5 143J 245/70 R17.5 " 136 M 245/70 R17.5 " 143 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR685 245/70 R17.5 143J
Усі ціни 18 →Triangle TR685 (рульова вісь) 245/70 R17.5 143/141J | 6 627 грн. |
Triangle TR685 (рулевая) (245/70R17.5 143J) | 5 558 грн. |
Triangle TR685 (руль/прицеп) 245/70 R17.5 143/141J 18PR | 5 706 грн. |
TRIANGLE TR685 245/70 R17.5 143/141J | 5 756 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TR685 (універсальна) 245/70R17.5 143/141J | 5 645 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle TR685 245/70 R17.5 143J
Ціни на Triangle TR685 245/70 R17.5 143J |
---|---|---|---|---|
Triangle TR685 245/70 R17.5 136M | від 5 592 грн. | 14 пропозицій | ||
Triangle TR685 245/70 R17.5 143J | від 5 388 грн. | 18 пропозицій |