Вантажна шина Triangle TR685 245/70 R19.5 141J
Відео 2Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR685 245/70 R19.5 141J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR685 245/70 R19.5 141J
Усі ціни 15 →Triangle TR685 (рульова вісь) 245/70 R19.5 141/140J | 7 380 грн. |
Triangle TR685 (руль/прицеп) 245/70 R19.5 141/140J 18PR | 6 892 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TR685 (універсальна) 245/70R19.5 141/140J | 6 670 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TR685 (універсальна) 245/70R19.5 141/140J | 6 689 грн. |
TRIANGLE Вантажна шина TRIANGLE TR685 (універсальна) 245/70R19.5 141/140J | 6 797 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди