Вантажна шина Triangle TR688 11 R22.5 146M
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR688 11 R22.5 146M 11 R22.5 " 144 M 11 R22.5 " 146 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR688 11 R22.5 146M
Triangle TR688 (ведущая) 11 R22.5 146/143M PR16 | 9 711 грн. |
Triangle TR688 (приводная) 11 R22.5 146/143M 16PR | 9 916 грн. |
Triangle TR688 (11/R22.5 146M) | 9 953 грн. |
Triangle TR688 (ведущая) 11 R22.5 146/143M PR16 | 9 818 грн. |
Відеоогляди
Модификації Triangle TR688 11 R22.5 146M
Ціни на Triangle TR688 11 R22.5 146M |
---|---|---|---|---|
Triangle TR688 11 R22.5 144M | від 9 320 грн. | 2 пропозиції | ||
Triangle TR688 11 R22.5 146M | від 9 711 грн. | 4 пропозиції |