Вантажна шина Triangle TR688 295/80 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR688 295/80 R22.5 152L 295/80 R22.5 " 152 L 295/80 R22.5 " 152 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR688 295/80 R22.5 152L
Усі ціни 17 →Triangle TR688 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149L | 11 451 грн. |
Triangle TR688 (ведущая) (295/80R22.5 152L) | 9 736 грн. |
TRIANGLE TR688 295/80 R22.5 152/149L | 9 590 грн. |
Triangle TR688 (Ведущая) (295/80R22.5 152/148L) | 9 590 грн. |
TRIANGLE TR688 (ведуча) 295/80R22.5 152/149L | 9 681 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle TR688 295/80 R22.5 152L
Ціни на Triangle TR688 295/80 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
Triangle TR688 295/80 R22.5 152L | від 9 242 грн. | 17 пропозицій | ||
Triangle TR688 295/80 R22.5 152M | від 9 898 грн. | 1 пропозиція |