Вантажна шина Triangle TR689A 245/70 R19.5 141J
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR689A 245/70 R19.5 141J 245/70 R19.5 " 141 J 245/70 R19.5 " 141 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR689A 245/70 R19.5 141J
Усі ціни 20 →Triangle TR689A (ведуча вісь) 245/70 R19.5 141/140J | 6 925 грн. |
Triangle TR689A (ведущая) 245/70 R19.5 141/140J PR18 | 6 182 грн. |
Triangle TR689A (ведущая) (245/70R19.5 141J) | 5 978 грн. |
Triangle TR689A (приводная) 245/70 R19.5 141/140J 18PR | 6 171 грн. |
TRIANGLE TR689A 245/70 R19.5 141/140J | 6 150 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle TR689A 245/70 R19.5 141J
Ціни на Triangle TR689A 245/70 R19.5 141J |
---|---|---|---|---|
Triangle TR689A 245/70 R19.5 141J | від 5 794 грн. | 20 пропозицій | ||
Triangle TR689A 245/70 R19.5 141L | від 7 721 грн. | 3 пропозиції |