Вантажна шина Triangle TR690 12 R20 154K
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR690 12 R20 154K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Triangle TR690 12 R20 154K
Ціни на Triangle TR690 12 R20 154K |
---|---|---|---|---|
Triangle TR690 8.25 R20 139K | від 7 727 грн. | 20 пропозицій | ||
Triangle TR690 9 R20 144K | від 8 781 грн. | 14 пропозицій | ||
Triangle TR690 10 R20 149J | від 9 450 грн. | 2 пропозиції |