Вантажна шина Triangle TR690 12 R24 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR690 12 R24 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR690 12 R24 160K
Triangle TR690 (ведущая) 12 R24 160K | 16 389 грн. |
TRIANGLE TR690E 12/80 R24 160/157K | 15 625 грн. |
Triangle TR690 (12/R24 160K) | 16 532 грн. |
Triangle TR690E (ведущая) 12.00 R24 160/157K | 16 448 грн. |
Шини Triangle TR690E (ведущая) 12 R24 160/157K | 15 251 грн. |