Вантажна шина Triangle TRD05 11 R24.5 149M
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRD05 11 R24.5 149M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRD05 11 R24.5 149M
Усі ціни 9 →Triangle TRD05 (ведуча вісь) 11.00 R24.5 149/146M | 11 994 грн. |
Triangle TRD05 (ведущая) 11 R24.5 149M | 10 389 грн. |
TRIANGLE TRD05 11/80 R24.5 149/146M | 10 200 грн. |
Triangle TRD05 (11/R24.5 149M) | 10 690 грн. |
Triangle TRD05 (ведущая) 11 R24.5 149/146M PR16 | 10 636 грн. |
ще 4 пропозиції
Схожі