Вантажна шина Triangle TRD06 245/70 R19.5 141J
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRD06 245/70 R19.5 141J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRD06 245/70 R19.5 141J
Усі ціни 19 →Triangle TRD06 (ведуча вісь) 245/70 R19.5 141/140J | 7 612 грн. |
Triangle TRD06 (ведущая) 245/70 R19.5 141/140J PR18 | 6 769 грн. |
Triangle TRD06 (ведущая) (245/70R19.5 141J) | 6 580 грн. |
Triangle TRD06 (приводная) 245/70 R19.5 141/140J 18PR | 6 726 грн. |
TRIANGLE TRD06 245/70 R19.5 141/140J | 6 750 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди