Вантажна шина Triangle TRD06 295/60 R22.5 149L
Відео 3 | Товар застарів 10 191 грн. Тип: ведуча; Ширина (мм): 295; Профіль (%): 60; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 149; |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRD06 295/60 R22.5 149L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Triangle TRD06 295/60 R22.5 149L
Ціни на Triangle TRD06 295/60 R22.5 149L |
---|---|---|---|---|
Triangle TRD06 295/60 R22.5 150C | від 10 619 грн. | 1 пропозиція | ||
Triangle TRD06 295/60 R22.5 150K | від 8 774 грн. | 17 пропозицій | ||
Triangle TRD06 315/60 R22.5 152K | від 10 336 грн. | 17 пропозицій |