Вантажна шина Triangle TRD06 315/60 R22.5 152K
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRD06 315/60 R22.5 152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRD06 315/60 R22.5 152K
Усі ціни 20 →Triangle TRD06 (ведуча вісь) 315/60 R22.5 152/149K | 12 728 грн. |
Triangle TRD06 (ведущая) 315/60 R22.5 152/148K PR18 | 10 869 грн. |
Triangle TRD06 (ведущая) (315/60R22.5 152K) | 11 118 грн. |
Triangle TRD06 (приводная) 315/60 R22.5 152/148K 18PR | 10 900 грн. |
Грузовые шины Triangle TRD06 (ведущая) 315/60 R22.5 152/148K 18PR 10015486 | 11 078 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди