Вантажна шина Triangle TRD06 315/80 R22.5 157K
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRD06 315/80 R22.5 157K 315/80 R22.5 " 157 K 315/80 R22.5 " 157 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRD06 315/80 R22.5 157K
Усі ціни 20 →Triangle TRD06 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 157/154K | 13 945 грн. |
Triangle TRD06 (ведущая) 315/80 R22.5 157/154K PR20 | 12 581 грн. |
Triangle TRD06 (ведущая) (315/80R22.5 157K) | 12 342 грн. |
Triangle TRD06 (приводная) 315/80 R22.5 157/154K 20PR | 12 448 грн. |
TRIANGLE TRD06 315/80 R22.5 157/154K | 12 200 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Triangle TRD06 315/80 R22.5 157K
Ціни на Triangle TRD06 315/80 R22.5 157K |
---|---|---|---|---|
Triangle TRD06 315/80 R22.5 157K | від 11 793 грн. | 20 пропозицій | ||
Triangle TRD06 315/80 R22.5 157M | від 12 784 грн. | 1 пропозиція |