Вантажна шина Triangle TRT02 385/65 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TRT02 385/65 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TRT02 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 10 →Triangle TRT02 (універсальна) 385/65 R22.5 160/158L | 14 530 грн. |
Triangle TRT02 (прицепная) (385/65R22.5 160L) | 13 290 грн. |
Грузовые шины Triangle TRT02 (прицепная) 385/65 R22.5 160/158L 1001472789 | 11 560 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TRT02 (причепна) 385/65R22.5 160L | 13 217 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TRT02 (причепна) 385/65R22.5 160L | 13 342 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди