Спальний мішок Trimm Arktis 195
Фото 3 |
Trimm Arktis 195 215x85 см, t -4 °C230x85 см, t -3 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trimm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trimm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trimm Arktis 195
Спальник Trimm Arktis 195 R червоний | 4 235 грн. |
Спальник Trimm Arktis 195 R правий Red/Dark Grey (1054-001.009.0407) | 4 235 грн. |
Спальник Trimm Arktis 195 Blue/Dark Grey R правий (1054-001.009.0136) | 4 235 грн. |
Спальник Trimm Arktis 195 R Червоний | 4 235 грн. |
Модифікація моделі:
- Модель Balance 185 — довжина мішка 215 см
- Модель Balance 195 — довжина мішка 230 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Trimm Arktis 195
Ціни на Trimm Arktis 195 |
---|---|---|---|---|
Trimm Arktis 185 | від 4 235 грн. | 8 пропозицій | ||
Trimm Arktis 195 | від 4 235 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →