Спальний мішок Trimm Higlander 195
Фото 7 |
Trimm Higlander 195 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trimm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trimm.
Купити Trimm Higlander 195
Усі ціни 86 →Спальник Trimm Highlander 195 L blue 001.009.0195 | 3 995 грн. |
Спальник Trimm HIGHLANDER lagoon/lemon - 195 R - жовтий 001.009.0405 | 4 595 грн. |
Спальный мешок Trimm Highlander lagoon/lemon - 195 R - желтый (001.009.040 | 3 996 грн. |
Спальний мішок Trimm HIGHLANDER red/dark grey 195 R червоний (001.009.0204 | 3 995 грн. |
Спальник Trimm HIGHLANDER lagoon/lemon - 195 R - жовтий 001.009.0405 | 3 995 грн. |
У нас зараз дуже популярні так звані "українські" спальники однієї відомої торгової марки (не робитиму антирекламу, хто в курсі, той зрозуміє). Але до України вони дуже опосередковано стосуються, формально вони просто продаються під торговою маркою, зареєстрованою в Україні. Але всі етапи їх конструювання, виробництва та пакування виконуються Китаї. Чудес не буває, тому якість у них прямо відповідає ціні. Я спочатку не дивився у бік моделей дешевше 65-70 доларів, тому що все що дешевше годиться тільки для літньої погоди з невеликим захопленням пізньої весни та ранньої осені. А ось ця модель чеської фірми Трім вже цілком може тримати температури аж до заморозків, що мені власне і потрібно. Має водостійкий та міцний зовнішній нейлоновий шар. Пройшов випробуваннями заморозками. Температура опускалася нижче нуля не лише під ранок, а й уночі, проте жодного дискомфорту не було. Причому утеплювач тут лише двошаровий! Як розумієте, працює він "не числом, а вмінням". Вся справа в спеціальній канальній мікроструктурі полімерного матеріалу, завдяки якій цей утеплювач набагато краще тримає тепло, ніж поширений холофайбер. До того ж такі волокна є гіпоалергенними і не утримують вологу, тому такий спальник швидко сохне. Останній момент особливо зручний при пранні, достатньо одного теплого літнього дня і чистий сухо спальник готовий до нових випробувань. Вага 1,4 кг, що більше, ніж мені хотілося б. Не має нормальної кишені для дрібних речей. Тобто кишенька є, але вона закривається не повністю і всяка дрібниця з неї тупо вивалюється. |
Модель чеського бренду Trimm з приставкою 195 є збільшеною версією іншого мішка-кокона — Highlander 185. Їх показники довжини дорівнюють 230 і 215 см, з ростовкою відповідно до 195 і до 185 см. Ширина ідентична, в ногах вона становить 58 см, а в плечах — 85 см, що робить спальник підходить навіть для кремезних і повних користувачів.
Trimm Highlander 195 доступний в різних варіантах забарвлення. Покупець також може вибрати сторону, з якої розташована блискавка, в тому числі і для того, щоб з'єднання двох спальників в один більш просторий.
Відмінний похідний варіант
Спальник-кокон належить до трекинговому напрямку. Він підійде для велосипедних і піших походів, оскільки не сильно обтяжує багаж (1,4 кг) і займає в ньому мінімум місця (18x34 см) при згортанні в комплектний компресійний мішок.
100% готовність до демісезонного погоди
Зовнішнє нейлонове покриття Trimm Highlander відрізняється високими вологозахисними властивостями. Всередині спальник покритий поліестером. Між ними розташований двошаровий наповнювач Thermolite Quallo щільністю 200 г/м2 з системою повітряних каналів, покликаних скоротити тепловтрати. Для поліпшеної теплоізоляції кокон оснащений зручно затягується капюшоном і регульованим тепловим коміром.
Спальний мішок протестований за стандартом EN 13537 і здатний забезпечити комфорт при заморозках до -3 °C. При цьому додатково укутуватися в одяг не потрібно, достатньо термобілизни. Заявлено, що в екстремальних умовах модель захистить від переохолодження за температури до 20 градусів нижче нуля, але перевіряти подібне на практиці не варто.
Приємні дрібниці
Застібка з двома собачками доповнено захистом від закушування тканини і валиком, захищає від втрат тепла. Виявити бігунок в темряві допоможе світловідбиваюча петля. З традиційного оснащення варто виділити наявність кишені для дріб'язку, який, щоправда, не застібається, і петельок для сушіння спального мішка. Приємним бонусом виступає наявність брелока-ліхтарика в комплекті.
Trimm Highlander — практичний спальний мішок для демісезонних подорожей, у тому числі і для цінителів гір.