Спальний мішок Trimm Travel 185
Фото 4 |
Trimm Travel 185 210x75 см, t 6 °C225x75 см, t 6 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trimm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trimm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trimm Travel 185
Усі ціни 14 →Спальник Trimm Travel 185 R olive 001.009.0315 | 2 950 грн. |
Спальник Trimm Travel - 185 R - зелений 001.009.0315 | 3 393 грн. |
Спальный мешок Trimm Travel Olive - 185 R (001.009.0315) | 2 950 грн. |
Спальний мішок Trimm TRAVEL olive 185 R зелений 001.009.0315 | 2 950 грн. |
Спальник Trimm Travel - 185 R - зелений 001.009.0315 | 2 950 грн. |
ще 9 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Travel 185 — довжина мішка 210 см
- Модель Travel 195 — довжина мішка 225 см
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Trimm Travel 185
Ціни на Trimm Travel 185 |
---|---|---|---|---|
Trimm Travel 185 | від 2 770 грн. | 15 пропозицій | ||
Trimm Travel 195 | від 2 823 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →